Úvodník

Pôvodne som chcela začať tento článok predstavením sa, ale to mi pripomenulo akýsi americký podpriemerný film zo stredoškolského prostredia, tak som sa rozhodla, že začnem tento článok ako priemernú young adult knihu. Blogujem už niekoľko rokov, toto je asi môj piaty blog, takže by bolo fajn, ak by to bolo vidno aj na mojom písaní, no nie?

Oblasť, ktorej som sa venovala v minulosti, sa budem venovať aj teraz. A nie je to nič iné ako LITERATÚRA. Prečo? Knihy sú súčasťou môjho každodenného života, dalo by sa povedať, že každej minúty. Avšak, nesnažím sa knihy hltať, aby som ich prečítala čo najviac. Mojím zámerom, prečo som sa znova rozhodla vrátiť sa k písaniu, je ten, aby som sa mohla s vami podeliť o moje postrehy zo sveta kníh.

V súčasnosti na knižný trh pribúda veľmi veľa titulov a bežný človek si naozaj nestíha všetko dôkladne prezrieť. Hoci sa nesústreďujem výhradne na novinky, občas sa nájde aj niečo, čo ma medzi nimi zaujme. Žánre tiež neobmedzujem, pretože ma baví čítať takmer všetko. Na zoznam prečítaných kníh sa snažím pripisovať kvalitné knihy, ale asi je to dosť subjektívne, pretože ostatní ľudia môžu vnímať toto slovné spojenie kvalitné knihy úplne inak, než ja.

Ak sa tu občas vyskytne článok, ktorý bude istým spôsobom zvláštny, tak je to moja tvorba.

Nie že by som bola nejaký chválenkár alebo čo, ale rada sa s vami podelím o to, aké knihy mi pribudli. Okrem toho by ste tu mali nájsť aj rôzne knižné výzvy, ale to si musím poriadne rozmyslieť.

No… Asi som toho napísala až priveľa na úvodný článok, chcela som sa len predstaviť, avšak mám pocit, že som sa vôbec nepriblížila. Aj tak ma najlepšie spoznáte prostredníctvom blogu.

Ďakujem za čas, ktorý ste venovali tomuto článku,
Gabi

Advertisement

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Connecting to %s